Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie de mediu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie de mediu

daca eu detin terenul concesionat si pe acest teren, altcineva il va munci, de exemplu, va face agricultura, cine trebuie sa obtina autorizatie de mediu???
Autorizatie de mediu trebuie sa obtina cel care desfasoara activitatea supusa autorizarii