avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie de mediu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie de mediu

daca eu detin terenul concesionat si pe acest teren, altcineva il va munci, de exemplu, va face agricultura, cine trebuie sa obtina autorizatie de mediu???
Cel mai recent răspuns: Komkao Consulting , Consultant protectia mediului 15:44, 5 Mai 2014
Autorizatie de mediu trebuie sa obtina cel care desfasoara activitatea supusa autorizarii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie pt. alte activitati recreeative. danbaban danbaban Am o sc care se ocupa si de "Alte activitati recreeative" - CAEN 9272. Detin cateva trambuline si "saltele" gonflabile de diverse dimensiuni si forme (castel, ... (vezi toată discuția)
Doresc sa deschid o vulcanizare ValyMyky ValyMyky Buna ziua! Doresc sa deschid o vulcanizare pe un teren inchiriat ,am deja srl din 2005 ,doar trebuie sa deschid punctul de lucru. Vreau sa stiu ce ... (vezi toată discuția)
De ce anume are nevoie o firma pentru a functiona? alex921 alex921 Salutare.Tocmai am depus actele pentru deschiderea unei firme dar nu stiu ce trebuie sa fac in continuare pentru a putea fi in legalitate.Am inteles ca este ... (vezi toată discuția)