Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Trafic de tigari
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Trafic de tigari

Am o intrebare. Sunt inculpat intrun dosar, si am fost si arestat prev..dupa aceea. am fost sub control judiciar... la ultimul proces mi sa ridicat restrictia de a nu părăsi țara, si chiar procuroarea a cerut asta. Acuma ce sa cred..am sanse la suspendare? Nam antecedente penale, iar avocata numi prea spune mare lucru.. Mulțumesc anticipat! :sorry:
Mulțumesc pentru răspuns!