Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Societatii comerciale suspendate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Societatii comerciale suspendate

Buna ziua,
Am o societate comerciala in suspendare, timpul de 3 ani a trecut. Ce as putea sa fac in continuare cu ea? Pot sa o inchid, sa o lichidez, sa o dau in insolventa?
Multumesc.
george-neagu, moderator
insolventa nu are legatura cu acesta situatie
puteti radia si lichid la cererea voluntara , adica fara numire de lichidator , costa mai putin si ca bani si ca timp .
va pot oferi solutii detaliate pe mail.