Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare carte de munca

Am fost plecat de 24 ani in USA , pot recupra cartea mea de munca ? ce trebuie sa fac , am lucrat la Alimentara sector 1 si Teatru inainte de 1989 , nu cred ca alimentara mai exista ca Institutie , apreciez , cu respect , Dan .
ICL Alimentara 1 a fost reorganizata in societate comerciala pe actiuni prin Decizia nr.1071/9.11.1990 a Primariei Municipiului Bucuresti.
In acest caz, va puteti adresa primariei sa va spuna daca arhiva fostei unitati a fost preluata si de noua societate .
[ link extern ]

La ce Teatru ati lucrat?