avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 986 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare carte de munca

Inainte de anul 1989 am lucrat la ICL Alimentara 4 Bucuresti, de unde imi pot recupera cartea de munca?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:11, 11 Octombrie 2018
Pe 9.11.1990, prin decizia Primariei Municipiului Bucuresti, ICL Alimentara 4 s-a transformat in CONCORDIA ALIMENTARA 4 SA – societate comerciala infiintata in baza Legii nr. 15/1990, societate aflata in faliment.

In speta, luati legatura cu lichidatorii judiciari ai acesteia:
CII CORNEA DANA-LETIŢIA
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Str. Matei Basarab, NR. 106, Bloc 73, Ap. 21

V.F. INSOLVENTA SPRL
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada GENERAL ERNEST BROSTEANU, NR. 31, Etaj 2
Ultima modificare: Joi, 11 Octombrie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna dimineata! doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor ... lipa marioara lipa marioara Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor institutii: 1. ICL Alimentara 5 - Concordia A4 SA 2. S.C. TOYS MANUFACTORY ROMANIA SRL In ... (vezi toată discuția)
Am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc ... florinneamtu florinneamtu am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc cartea de munca (10 12 ani vechime ) acum am 60 de ani nu am mai lucrat de atunci (vezi toată discuția)
Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ... Gabriela Levențu Gabriela Levențu Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare. (vezi toată discuția)