Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare carte de munca

Inainte de anul 1989 am lucrat la ICL Alimentara 4 Bucuresti, de unde imi pot recupera cartea de munca?
Pe 9.11.1990, prin decizia Primariei Municipiului Bucuresti, ICL Alimentara 4 s-a transformat in CONCORDIA ALIMENTARA 4 SA – societate comerciala infiintata in baza Legii nr. 15/1990, societate aflata in faliment.

In speta, luati legatura cu lichidatorii judiciari ai acesteia:
CII CORNEA DANA-LETIŢIA
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Str. Matei Basarab, NR. 106, Bloc 73, Ap. 21

V.F. INSOLVENTA SPRL
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada GENERAL ERNEST BROSTEANU, NR. 31, Etaj 2
Cornel Vasile, Consilier juridic