avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc ...

am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc cartea de munca (10 12 ani vechime ) acum am 60 de ani nu am mai lucrat de atunci
Cel mai recent răspuns: lipa marioara , utilizator 10:56, 2 Aprilie 2024
ICL Alimentara 5 - Concordia A4 S.A. .... VF INSOLVENȚĂ SPRL și CII CORNEA DANA LETITIA, lichidatori judiciari al societăților CONCORDIA A4 SA


Asadar, luati legătura cu cei doi lichidatori.
Buna ziua!
Va pot spune ca si eu sunt in aceeasi situatie ca si d-voastra. Am lucrat la ICL ALIMENTARA 5 Bucuresti, devenita SC PANDURI SA., devenita CONCORDIA A4 SA.
Am afla ca arhiva se afla la firma ARQUIVO - Com.Porumbacu de Jos nr.111 judetul Sibiu, tel: 0773/343517, e-mail cereri.br@gmail.com
In speranta ca va pot fi de folos aceste informatii, va doresc toate cele bune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare carte de munca elydumitrescu 2007@yahoo.com elydumitrescu 2007@yahoo.com Inainte de anul 1989 am lucrat la ICL Alimentara 4 Bucuresti, de unde imi pot recupera cartea de munca? (vezi toată discuția)
Buna dimineata! doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor ... lipa marioara lipa marioara Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor institutii: 1. ICL Alimentara 5 - Concordia A4 SA 2. S.C. TOYS MANUFACTORY ROMANIA SRL In ... (vezi toată discuția)