Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc ...

am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc cartea de munca (10 12 ani vechime ) acum am 60 de ani nu am mai lucrat de atunci
ICL Alimentara 5 - Concordia A4 S.A. .... VF INSOLVENȚĂ SPRL și CII CORNEA DANA LETITIA, lichidatori judiciari al societăților CONCORDIA A4 SA

Asadar, luati legătura cu cei doi lichidatori.
Buna ziua!
Va pot spune ca si eu sunt in aceeasi situatie ca si d-voastra. Am lucrat la ICL ALIMENTARA 5 Bucuresti, devenita SC PANDURI SA., devenita CONCORDIA A4 SA.
Am afla ca arhiva se afla la firma ARQUIVO - Com.Porumbacu de Jos nr.111 judetul Sibiu, tel: 0773/343517, e-mail cereri.br@gmail.com
In speranta ca va pot fi de folos aceste informatii, va doresc toate cele bune.