Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor ...

Buna dimineata!
Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor institutii:
1. ICL Alimentara 5 - Concordia A4 SA
2. S.C. TOYS MANUFACTORY ROMANIA SRL
In speranta primirii unui raspuns, va multumesc anticipat!
1. CONCORDIA A 4 SA - lichidatori judiciari

CII CORNEA DANA-LETIŢIA
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Str. Matei Basarab, NR. 106, Bloc 73, Ap. 21

V.F. INSOLVENTA SPRL
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada BILCIUREŞTI, Nr. 9A, Etaj 7

art.34 C.mun.
.....
(6^ 1) În cazul în care angajatorul se află în procedură de insolvenţă, faliment sau lichidare conform prevederilor legale în vigoare, administratorul judiciar sau, după caz, lichidatorul judiciar este obligat să elibereze salariaţilor, în termen de maximum 60 de zile calendaristice, un document care să ateste activitatea desfăşurată de aceştia, conform prevederilor alin. (5), să înceteze şi să transmită în registrul general de evidenţă a salariaţilor încetarea contractelor individuale de muncă.
....

2. TOYS MANUFACTORY ROMANIA ..intrebati la ONRC cine a fost lichidatorul acestei societatii si luati legatura cu acesta.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc pentru raspuns.
Toate cele bune va doresc!