avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1050 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna dimineata! Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor ...

Buna dimineata!
Doresc sa aflu unde se afla arhiva urmatoarelor institutii:
1. ICL Alimentara 5 - Concordia A4 SA
2. S.C. TOYS MANUFACTORY ROMANIA SRL
In speranta primirii unui raspuns, va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: lipa marioara , utilizator 15:06, 15 Februarie 2024
1. CONCORDIA A 4 SA - lichidatori judiciari

CII CORNEA DANA-LETIŢIA
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Str. Matei Basarab, NR. 106, Bloc 73, Ap. 21


V.F. INSOLVENTA SPRL
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada BILCIUREŞTI, Nr. 9A, Etaj 7


art.34 C.mun.
.....
(6^ 1) În cazul în care angajatorul se află în procedură de insolvenţă, faliment sau lichidare conform prevederilor legale în vigoare, administratorul judiciar sau, după caz, lichidatorul judiciar este obligat să elibereze salariaţilor, în termen de maximum 60 de zile calendaristice, un document care să ateste activitatea desfăşurată de aceştia, conform prevederilor alin. (5), să înceteze şi să transmită în registrul general de evidenţă a salariaţilor încetarea contractelor individuale de muncă.
....


2. TOYS MANUFACTORY ROMANIA ..intrebati la ONRC cine a fost lichidatorul acestei societatii si luati legatura cu acesta.
Ultima modificare: Joi, 15 Februarie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc pentru raspuns.
Toate cele bune va doresc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare carte de munca elydumitrescu 2007@yahoo.com elydumitrescu 2007@yahoo.com Inainte de anul 1989 am lucrat la ICL Alimentara 4 Bucuresti, de unde imi pot recupera cartea de munca? (vezi toată discuția)
Am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc ... florinneamtu florinneamtu am lucrat la i c l alimentara 5 pana in 1989 buc unde gasesc cartea de munca (10 12 ani vechime ) acum am 60 de ani nu am mai lucrat de atunci (vezi toată discuția)
Arhiva carti de munca timpuri noi VLPCG VLPCG Buna ziua, stie cineva unde se afla arhiva cartilor de munca pentru Uzina Timpuri Noi, va rog ? (vezi toată discuția)