Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechime

Bună ziua, mă numesc Faghiean V și vă rog să mă ajutați să găsesc arhiva de la fosta ICM-4-Buc.
ANTREPRIZA CONSTRUCTII MONTAJ NR.4 BUCURESTI SA

Administratori judiciari / Lichidatori judiciari/ Lichidatori (PERSOANE JURIDICE)
- A&A CONSULTANTS SPRL
Calitate: administrator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Bd. Carol I, Nr. 12, Etaj 1, Ap. 5

- R & I GROUP SPRL
Calitate: administrator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. DIMITRIE RACOVITA, Nr. 28-30, Etaj P
Vă salut, deci în concluzie ce trebuie să fac?
Sa va adresati uneia dintre cele doua societati mentionate mai sus .
Cornel Vasile, Consilier juridic
Vă mulțumesc mult