Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! As dori sa aflu de unde pot sa ridic ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! As dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la ...

Buna ziua! As dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la firmele care in trecut se numeau Tehnometal si ACM 4
ANTREPRIZA CONSTRUCTII MONTAJ NR.4 BUCURESTI SA - - este sub incidenţa Legii nr. 85/2014, insolvenţă
- A&A CONSULTANTS SPRL
Calitate: administrator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 3, Bd. Carol I, Nr. 12, Etaj 1, Ap. 5

- R & I GROUP SPRL
Calitate: administrator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. DIMITRIE RACOVITA, Nr. 28-30, Etaj P

Tehnometal a devenit in 1988 Intreprinderea mecanica pentru industria usoara Bucuresti care a devenit in 1990 „Rotema” - S.A. care a fuzionat prin absorbtie.
Cornel Vasile, Consilier juridic