Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru transport persoane 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru transport persoane 2014

Buna ziua,

sunt interesata de accesarea unor fonduri europene, eventual nerambursabile, pentru o firma de transport intern si international de persoane. Nu reusesc sa gasesc foarte multe informatii pe internet si as prefera sa incerc accesarea fondurilor fara sa apelez la o firma de consultanta. Precizez ca am ceva experienta in domeniu, dar nu am foarte multi bani pentru inceput.

Daca ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii, le multumesc anticipat.

R.
Momentan nu sunt fonduri pentru astfel de activitate.
Nici macar anterior nu au fost disponibile. Activitatile de transport rutier sunt dezavantajate in mod intentionat in privinta finantarii nerambursabile, prin politica CE.