Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Bilant societate inactiva
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Bilant societate inactiva

Trebuie sa fac bilantul pentru o societate inactiva si imi da eorare cu urmatorul mesaj "Din cauza numerelor prea mari s-au pierdut date" dupa ce dau actualizare date. Am devalidat si validat tot anul si tot asa imi da, nu imi dau seama cum pot rectifica eroarea. Societatea fiind inactiva nu vad de unde apare aceasta eroare cu "numere prea mari"!!!
Va sunt recunoscatoare pentru putin ajutor.
Multumesc!
Listati o balanta si faceti bilantul manual.