avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1777 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Manualul calitatii, sistem de management integrat in ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Manualul calitatii, sistem de management integrat in cadrul unei firme de brokeraj asigurari

Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu Manualul Calitatii privind o companie de brokeraj in asigurari?
Am nevoie pentru un proiect la facultate.

Alte discuții în legătură

Polite paid in franciza nitmar nitmar Am o agentie imobiliara si ma intereseaza incheierea unui contract de colaborare cu o societate de brokeraj pt asigurari PAID de locuinte pentru clientii ... (vezi toată discuția)
Broker licitatii publice seap stefan.golici stefan.golici Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns. Detin calitatea de Asistent al unui broker in asigurari si as dori sa stiu daca exista o lege ... (vezi toată discuția)
Societate de brokeraj in asigurari/broker adrianpopa92 adrianpopa92 Buna seara! Am citit cate ceva pe site-ul celor de la CSA dar nu ofera prea multe detalii. Am gasit niste pdf-uri pe Google referitoare la pasii pentru a ... (vezi toată discuția)