avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Publicitate negativa legala?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Publicitate negativa legala?

Am investit bani intr-o companie si nu mai am acces la bani
in spatele companiei am aflat ca se afla persoane care au mai fost suspecte de frauda sau chiar anchetate pentru frauda

Eu am dreptul sa le cer banii si sa ii avertizez ca daca nu imi primesc banii o sa fac cazul public?

Alte discuții în legătură

Expertiza grafologica pentru martor lucianminea lucianminea Va rog sa ma scuzati daca am gresit termenul (grafologic sau grafoscopic), un stiu exact diferenta dintre ele. Am sa explic. Intr-un dosar civil, cu privire ... (vezi toată discuția)
Fraude pe net Cristiano43 Cristiano43 Stimati Domni si Doamne..astazi am fost TILHARIT PUR si SIMPLU de catre o persoana din tara(mi-a zis k este din sibiu) prin intermediul WESTERN UNION....a ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, ce obligatii are o companie in momentul in care afla ... Mihaela Preda Mihaela Preda Bună ziua, ce obligatii are o companie in momentul in care afla ca are 2 angajati infectati cu coronavirus? Multumesc. (vezi toată discuția)