Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat, urgent
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat, urgent

Caut un avocat care, Pro Bono, sa introduca o contestatie la Tribunalul Bucuresti. Este vorba de un moldovean necajit, lucreza doar el si intretine sotia si doi copii mici. Acestuia i-a fost refuzata cererea de cetatenie din cauza unui furt minor (trei gaini) pe cand avea 19 ani... intre timp a fost reabilitat, dar comisia nu a tinut cont de asta. puteti sa-mi scrieti pa mail: const_be arobase yahoo.fr
Cu multumiri
PS scuze pt eroarea din titlu, dar nu mai pot s-o corectez
const_be, utilizator