Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod pfa
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod pfa

Buna ziua!
As vrea sa stiu si eu ce cod caen as putea folosi pentru PFA pt.creearea si comercializarea de decoratiuni,imitatii bijuterii,accesorii.Va multumesc!
andreea83, utilizator
Clasificarea activitatilor are urmatoarele optiuni referitoare la cerintele dumneavoastra:
Cod 3213: Fabricarea imitatiilor de bijuterii si articole similare
Cod 4648: Comert cu ridicata al ceasurilor si bijuteriilor
Cod 4777: Comert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate