avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 586 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cerere de chemare in judecata in contencios ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cerere de chemare in judecata in contencios administrativ catre curtea de apel

va rog daca se poate sint la facultate si as dori un model de cerere de chemare in judecata in contencios administrativ catre tribunal si curte de apel
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:32, 1 Iunie 2014
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
- [ link extern ]

- [ link extern ]

- [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expertiza fiscala - solicitare model expertiza fiscala. Iordache  Victoria Ioana Iordache Victoria Ioana Stiti cumva unde as putea sa gasesc un raport de expertiza fiscala? Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic. Multumesc pentru ajutor! (vezi toată discuția)
Instanta competenta mototo mototo Buna seara. Va rog sa ma ajutati cu opinia dvs. Daca vreau sa actionez in instanta in aceeasi actiune Garda financiara comisariatul general Bucuresti si ... (vezi toată discuția)
Declinare competenta puideurs puideurs Buna seara, Am si eu 2 intrebari: 1. Daca am omis sa depun la cererea de chemare în judecată în contenciosul ad-tiv plîngerea prealabilă, fără a ... (vezi toată discuția)