Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Aplicarea taxarii inverse la cereale s-a prelungit?
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Aplicarea taxarii inverse la cereale s-a prelungit?

Buna dimineata,in legatura cu taxarea inversa la cereale s-a mai prelungit dupa 31.05.2014 ,pt. ca nu am vazut nicio ordonanta in acest sens?
Buna ziua!
Termenul este prelungit pana pe 31.12.2018 pentru livrarile in tara.-art.160 alin.6 din CF.