Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Taxare inversa cereale 2014
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Taxare inversa cereale 2014

Buna ziua, as dori sa stiu daca s-a prelungit perioada de aplicare a taxarii inverse la cereale si dupa data de 31,05,2014, si daca da , unde pot gasi informatii.
Buna ziua!
S-a prelungit pana la data de 31.12.2018. art.160 pct.6 din CF