Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Se mai fac pfa-uri?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Se mai fac pfa-uri?

Am auzit ca nu se mai fac pfa-uri, doar.intreprindere individuala. Este adevarat?
Multumesc!
Ati inteles gresit.
Nu s-a abrogat Ordonanta de urgenta nr. 44/2008 privind desfasurarea activitatilor economice de catre persoanele fizice autorizate, intreprinderile individuale si intreprinderile familiale,care fost publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 328 din 25 aprilie 2008.