Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proces-contencios adm
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proces-contencios adm

Am un proces pe rol cu o şcoală, fiindcă nu am primit acordul acesteia (al Consiliului de Administraţie) de a ma transfera pe 9 ore pe care aceştia le-au scos la ISJ. Am primit până acum mai multe întâmpinări prin care încearcă să justifice dezacordul. La rândul meu, am trimis instanţei răspuns la intampinări lor . Cineva m-a sfătuit să nu mai răspund la ultima întâmpinare pentru că ei nu încearcă decât să tragă de timp. Ce se va intâmpla dacă nu merg mai departe?Vor stabili un termen în instantă?Menţionez că procesul a început din octombrie 2013.

~ Conținut șters la cerere ~