Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Neplata taxei de scolarizare universitate - documente ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Neplata taxei de scolarizare universitate - documente retinute

Buna ziua,

Am inceput un masterat, din 4 semestre am terminat 3, al 4-lea l-am inceput dar n-am mai dat examenele, nici licenta. Am platit taxele pentru 3 semestre. Acum m-am dus sa-mi scot dosarul dar mi s-a spus ca mai am de platit un semestru (al 4-lea), nu pot sa-mi dea documentele (diploma de bacalaureat, licenta, etc.) pana nu platesc taxa restanta. Daca n-am terminat ultimul semestru, trebuie sa-l platesc?

Va multumesc pentru timp si pentru ajutor!

Zizizi
Platiti taxa si dati-va disertatia. In baza de date a facultatii figurati inmatriculata, deci nu va pot da dosarul decat pentru a va face copii si sa-l depuneti la facultate.
Va multumesc pentru raspuns!
O zi buna in continuare!