Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sef structura de securitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sef structura de securitate

As vrea sa stiu daca, pt functia de sef structura de securitate (cod COR 132114), sunt necesare studii superioare. Mentionez ca in COR se mentioneaza "nivel de instruire nedefinit, in functie de alte reglementari". Nu am gasit standard ocupational pt aceasta functie. Nici in Legea 333/2003 sau in normele metodologice de aplicare a legii nu am gasit nimic. Ce alte reglementari ar fi? Multumesc!
Actualizarea COR-ului din REVISAL nu se poate face decat daca va apare un patch de actualizare. Pana la aparitia acestuia, va trebui sa introduceti in revisal o functie asemanatoare cu cea prevazuta in c.i.m.

La "alte detalii" mentionati functie exacta din c.i.m.
Multumesc din nou :)