Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

Buna ziua!As dori sa va intreb ce acte sunt necesare pentru a infiinta un magazin naturist,ce costuri sunt si daca este obligatoriu ca cel care vinde sa aiba cursuri de farmacie.....
explicati naturist. este vorba de tratamente homeopate sau de produse obtinute natural (bio, etc)si folosite in alt scop decat tratament? ce doriti sa deschideti? pfa? srl? ii? In principal documentele necesare le gasiti pe site ONRCB dar pentru a obtine o indrumare pe forum da-ti-ne detaliile de mai sus.