Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu primesc informatii
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu primesc informatii

Buna ziua

Pana acum vreo 2-3 saptamani primeam informari de la avocatnet.ro aproape zilnic. Ce s-a intamplat de nu mai primesc? Am gresit cu ceva s-au am facut vreo manevra gresita. Imi foloseau foarte mult informatiile pe care le primeam.

Multumesc
Pot fi doua motive pentru care nu mai puteti vizualiza informarile avocatnet:
1. vin in continuare, dar sunt in spam (verificati in contul de mail)
2. ati deselectat grupurile care va intereseaza (intrati pe avatarul de pe bara neagra, inaintea nick-name-ului dvs., si de aici pe newsletter/alerte forum, selectati ce va intereseaza si salvati)
Multumesc. Am bifat sper ca de acum sa vina.In Spam nu erau.