Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cand se depune cerererea pentru indemnizatie crestere ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cand se depune cerererea pentru indemnizatie crestere de copil ?

Buna ziua !

Din data de 01.06.2014 sunt in concediu prenatal, data nasterii fiind calculata pe 16-17.07.2014.
Pana la ce data trebuie sa depun cererea pentru indemnizatie ???
Pot chiar dupa data nasterii ?

Multumesc
Multumesc ptr raspuns