avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Clasa de salarizare si coeficient de ierarhizare ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Clasa de salarizare si coeficient de ierarhizare controlor comercial

Buna ziua !
Am o nedumerire:
1. Am 1 an vechime, studii superioare si vreau sa ma angajez in cadrul corpului de control al politiei locale.
2. clasa de salarizare aferenta acestei functii va fi 23 sau 22?Cel putin eu asa am gasit.... Daca ma poate ajuta cineva......
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Salarizare functionari publici ContSters271129 ContSters271129 Buna ziua ! Am o nedumerire: 1. Am 1 an vechime, studii superioare si vreau sa ma angajez in cadrul corpului de control al politiei locale. 2. clasa de ... (vezi toată discuția)
Incadrare si promovare in clasa constantin florin constantin florin In data de 08.o7.1991 am fost incadrat cu carte de munca la o SOCIETATE COMERCIALA , pana in 23.03. 2005, cand m-am angjat la CORPUL GARDIENILOR PUBLICI ... (vezi toată discuția)
Reincadrare snadica snadica Astazi 15.02.2011 am primit dispozitiile de reincadrare .In dispozitia me scrie functia publica Tehnician cadastru studii medii ,gradatia lipsa , clasa de ... (vezi toată discuția)