Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL-D dare de data certa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL-D dare de data certa

Pentru declaratiile pe propria raspundere si celelalte documente care necesita atestarea unui avocat sau notar sau darea de data certa de catre ONRC la infiintare SRL-D se percep costuri daca se solicita dare de data certa la ONRC sau beneficiaza tot de gratuitate ca si infiintarea in sine a societatii? Multumesc anticipat.
Darea de data certa la ce anume? La infiintare nu trebuie decat sa mergeti la notariat pentru declaratia specifica data de asociatul unic sau de catre asociati si pentru obtinerea specimenului de semnatura.