avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 874 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... acord registru comertului
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

acord registru comertului

Salut !!
In cazul in care vreau sa fac o aplicatie web cu plata si vreau sa folosesc modelele de cereri O.R.C. am nevoie de acordul lor ???

Alte discuții în legătură

Ce tip de contract se poate folosi in cazul prezentat mai jos? jsanklnakxka jsanklnakxka Buna ziua, Am lansat de curand o aplicatie web, iar acum vreau sa aduc si alte persoane care sa lucreze impreuna cu mine la dezvoltarea acestei aplicatii, nu ... (vezi toată discuția)
Inchiriere spatiu website Alin233 Alin233 Salut intrebarea mea suna cam asa: In ce ma pot incadra fiscal daca as dori sa cumpar un site web, si sa inchiriez spatiu in el pentru persoane interesate ... (vezi toată discuția)
Este legal sa folosesti servicii web pe care nu le detii? dwf981 dwf981 Am o intrebare legata de legalitatea folosirii serviciilor web oferita de companii. Sunt programator si vreau sa scriu o aplicatie care va folosi serviciile ... (vezi toată discuția)