avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 768 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Urgent - model antecontract subcontractare
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Urgent - model antecontract subcontractare

Buna ziua, as dori sa ma ajutati cu un raspuns daca va rog
As avea nevoie de un model de contract prin care o societate se obliga, in situatia in care incheie in viitor un contract de achizitie publica, sa subcontracteze unei alte societatii, un fel de antecontract de subcontractare.. este posibil? va rog mult sa ma ajutati..

Alte discuții în legătură

Contract subcontractare achizitii publice Dita88 Dita88 Buna ziua, as dori sa ma ajutati cu un raspuns daca va rog As avea nevoie de un model de contract prin care o societate se obliga, in situatia in care incheie ... (vezi toată discuția)
Subcontractare lucrari ulterior semnarii contractului mara78 mara78 Buna ziua, Am castigat o licitatie pentru niste lucrari. Oferta am depus-o singuri si asa am castigat. Ulterior, am constatat ca nu putem face lucrarile ... (vezi toată discuția)
Subcontractare pe achizitii publice brebone brebone Am si eu o intrebare, pentru cine este familiar cu legea achizitiilor publice. Am inteles ca in legea achizitiilor publice se prevede ca nu se poate ... (vezi toată discuția)