Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Articol folosit la intocmirea actelor aditionale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Articol folosit la intocmirea actelor aditionale

Buna ziua,

As vrea sa stiu care dintre articolele urmatoare 17 alin 4 si 17 alin 5 din Codul Muncii republicat dupa Mai 2011 se poate folosi la intocmirea actelor aditionale se modificare functie / modificare salariu.

Multumesc, o zi buna.
Liliana.
art.17 (1), (3) si art.41
Nu prea se foloseste vreun articol in continutul actului , la incheierea actului aditional.