avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 965 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Supliment diploma licenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Supliment diploma licenta

Buna ziua, in anul 2003 am absolvit Universitatea Ecologica Dimitrie Cantemir Iasi, in anul 2006 aceasta Universitatea s-a desfiintat, in anul 2010 am sustinut examenul de licenta la o alta Universitate iar in anul 2014 cam am mers sa-mi scot diploma de licenta mi s-a spus ca nu mi se poate elibera fara suplimentul diplomei, eu acest supliment nu am de unde sa-l iau caci nu stiu unde s-au arhivat documentele iar in 2003 anexa la diploma era foaia matricola.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.Va multumesc
Cel mai recent răspuns: C_ralu , utilizator 15:20, 17 Martie 2021
Foaia matricola de atunci este suplimentul la diploma de acum. Va prezentati cu foaia matricola si va scoateti diploma. Daca nu aveti nici foaia matricola, va interesati de arhiva si o scoateti de acolo. Este obligatia dv. sa va interesati.
Buna ziua,
Mai exista un sediu? Am nevoie de descrierea catorva cursuri. Poate are cineva. Incerc sa echivalez niste cursuri. Ofer plata:).

misarat a scris:

Buna ziua, in anul 2003 am absolvit Universitatea Ecologica Dimitrie Cantemir Iasi, in anul 2006 aceasta Universitatea s-a desfiintat, in anul 2010 am sustinut examenul de licenta la o alta Universitate iar in anul 2014 cam am mers sa-mi scot diploma de licenta mi s-a spus ca nu mi se poate elibera fara suplimentul diplomei, eu acest supliment nu am de unde sa-l iau caci nu stiu unde s-au arhivat documentele iar in 2003 anexa la diploma era foaia matricola.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinere foaie matricola societate inchisa JeleuVerde JeleuVerde Buna Ziua, Poate ma puteti ajuta cu informatii despre obtinerea unei foii matricole in original a diplomei de licenta care a fost emisa de o societate ... (vezi toată discuția)
Supliment la diploma felicias65 felicias65 Buna ziua! Am absolvit in anul [b]2005[/b] cursurile Academiei de Studii Economice, invatamant la distanta . Am susţinut examenul de licenta la ASE în ... (vezi toată discuția)
Suplimentul la diploma felicias65 felicias65 Buna seara! As dori un raspuns la urmatoarea problema : Am absolvit facultatea in anul 2005 si nu am promovat exemenul de licenta in sesiunea august 2005. ... (vezi toată discuția)