Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Supliment diploma licenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Supliment diploma licenta

Buna ziua, in anul 2003 am absolvit Universitatea Ecologica Dimitrie Cantemir Iasi, in anul 2006 aceasta Universitatea s-a desfiintat, in anul 2010 am sustinut examenul de licenta la o alta Universitate iar in anul 2014 cam am mers sa-mi scot diploma de licenta mi s-a spus ca nu mi se poate elibera fara suplimentul diplomei, eu acest supliment nu am de unde sa-l iau caci nu stiu unde s-au arhivat documentele iar in 2003 anexa la diploma era foaia matricola.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.Va multumesc
Foaia matricola de atunci este suplimentul la diploma de acum. Va prezentati cu foaia matricola si va scoateti diploma. Daca nu aveti nici foaia matricola, va interesati de arhiva si o scoateti de acolo. Este obligatia dv. sa va interesati.
Buna ziua,
Mai exista un sediu? Am nevoie de descrierea catorva cursuri. Poate are cineva. Incerc sa echivalez niste cursuri. Ofer plata:).

misarat a scris:

Buna ziua, in anul 2003 am absolvit Universitatea Ecologica Dimitrie Cantemir Iasi, in anul 2006 aceasta Universitatea s-a desfiintat, in anul 2010 am sustinut examenul de licenta la o alta Universitate iar in anul 2014 cam am mers sa-mi scot diploma de licenta mi s-a spus ca nu mi se poate elibera fara suplimentul diplomei, eu acest supliment nu am de unde sa-l iau caci nu stiu unde s-au arhivat documentele iar in 2003 anexa la diploma era foaia matricola.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.Va multumesc