Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Coduri caen autorizate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Coduri caen autorizate

Buna ziua, am facut un contract cu cei de la paypoint si am si cartele de reincarcare! Eu am firma de asigurari, cu cod caen 6622 si cod caen 8219 pt xerox in certificatul constatator! Intrebarea mea este daca pot vinde cartele prin paypoint daca nu am si cod caen pt comert in certificatul constatator! In actul constitutiv la activitati secundare am si comer! Trebuie activat?
~ Conținut șters la cerere ~