avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 712 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Coduri caen autorizate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Coduri caen autorizate

Buna ziua, am facut un contract cu cei de la paypoint si am si cartele de reincarcare! Eu am firma de asigurari, cu cod caen 6622 si cod caen 8219 pt xerox in certificatul constatator! Intrebarea mea este daca pot vinde cartele prin paypoint daca nu am si cod caen pt comert in certificatul constatator! In actul constitutiv la activitati secundare am si comer! Trebuie activat?
Cel mai recent răspuns: GABRIELDUMITRIU , utilizator 15:34, 25 Iulie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen6622 ALEX236 ALEX236 Buna seara!Am un SRL ce desfasoara cod caen 8219,acum am mai gasit un spatiu,pe care vreau sa-l inchiriez si sa desfasor cod caen8219 si 6622 agent de ... (vezi toată discuția)
Cod caen la pfa CristinaPopi CristinaPopi Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu cateva opinii in legatura cu urmatoarele spete: 1. O PFA care doreste sa modifice cele 2 coduri CAEN pe care le are in ... (vezi toată discuția)
Obiect activitate nou lorette2013 lorette2013 Buna ziua, am o nelamurire si as dori sa ma ajutati daca puteti! Am un SRL cu domeniul principal de activitate asigurari adica 6622, la activitati secundare am ... (vezi toată discuția)