avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1114 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... completare declaratie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

completare declaratie

sunt chemata la politie sa fac o completare la declaratie.ce inseamna asta.va rog un rasp daca stie cineva
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 23:06, 29 Iulie 2014
Probabil ca din restul probelor administrate intre timp (de la data la care ati dat declaratia precedenta) au rezultat aspecte asupra carora nu ati fost intrebat si se doreste o completare a declaratiei initiale.
Inseamna ca o puteti completa sau nu.
Daca aveti avocat angajat vorbiti cu el.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt minor k1234 k1234 Minorul are 17 ani.Fapta:furtul dintr-un hipermarket.Valoarea obiectelor a fost estimata la 500 ron.Obiectele au fost platite la fata locului.I-a fost ceruta ... (vezi toată discuția)
Calitate de invinuit Andra P Andra P Daca prima data am fost citata ca martor, iar ulterior dupa 2 ani sunt citata ca in vinuit....pot declara ca imi sustin declaratia data anterior....mai este ... (vezi toată discuția)
Inculpat delapidare imoraru imoraru Buna ziua, In anul 2017 am actionat ca sef birou IT la o companie privata. In timpul ocupat de mine in aceasta pozitie, am produs un prejudiciu de ... (vezi toată discuția)