Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... completare declaratie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

completare declaratie

sunt chemata la politie sa fac o completare la declaratie.ce inseamna asta.va rog un rasp daca stie cineva
Probabil ca din restul probelor administrate intre timp (de la data la care ati dat declaratia precedenta) au rezultat aspecte asupra carora nu ati fost intrebat si se doreste o completare a declaratiei initiale.
Inseamna ca o puteti completa sau nu.
Daca aveti avocat angajat vorbiti cu el.