Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intrebare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intrebare

AM fost concediata anul trecut ,desfintare post , in instanta am avut surpriza sa constat ca din fisa mea de post au fost trecute sarcinii de serviciu care erau efectuate de mine , in fisa de post altui salariat trasferat in departamentul meu , curios e ca eu nici macar nu-l cunosc, nu l-am vazut decat pe statul deplata ! Cu toate astea nici intanta de fond si nici cea de apel nu mi-a dat castig de cauza ! Mai grav angajatorul mi-au depus la dosar acte incomplete . Ce pot face in stuatia relatata mai sus.
Nu mai puteti face nimic. Poate doar exercitarea unei cai extraodinare de atac, daca sunt indeplinite conditiile expres prevazute de legislatia procesuala civila.