Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Protectia muncii pentru voluntari
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Protectia muncii pentru voluntari

Buna ziua,

Pentru voluntarii angajati cu contract de voluntariat, "angajatorul" este obligat sa realizeze medicina muncii si protectia muncii?
Gasiti comentarii pe aceesi tema aici: www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc. Foarte documentat link-ul catre care m-ati orientat.