Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Hotel - licenta muzica la TV
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Hotel - licenta muzica la TV

Buna ziua,

Hotelurile sunt obligate sa isi platesca licenta pentru fonograme(muzica)? Mentionez ca exista doar televizoare in camere si unul in receptie. Insa nu se asculta muzica in receptie, ci doar canale tv de stiri.

Imi cer scuze trebuia sa sciu in titlu " UPFR ".. nu anofm... off le incurc :((

Multumesc!
iuliana99, utilizator