Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Utilizator nou din Italia
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Utilizator nou din Italia

Buna ziua!
Sunt un jurist italian. Am urmarit acest forum si am constatat ca discutiile purtate aici sunt foarte interesante.
In primul rand imi cer scuze pentru greselile mele cu limba romana!
Daca cineva e interesat la comparatiile si la raporturile dintre dreptul roman si dreptul italian sau la o mai buna cunostinta celor doua sisteme, imi ar placea sa discutam.
Pentru moment urez o zi minunata in continuare tuturor!
fireste, o voce noua face bine ...