Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Beneficiez de pensie anticipata cu penalizare si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Beneficiez de pensie anticipata cu penalizare si lucrez in Italia

Buna ziua
sunt pensionata anticipat cu penalizare,lucrez in Italia de un an cu forme legale,pot pierde pensia pe care o iau in tara?
multumesc
1. Pensia anticipata partiala se poate cumula cu veniturile din munca obtinute in strainatate.

2. Cititi pe:
[ link extern ]
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
va multumesc!