Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare

Buna ziua !
Lucrez in Administratie locala ( din anul 1990 cu contract de munca pana in anul 2002 ) ca functionar public principal – referent fiscal (din 2002 pana in prezent ) .

Am salariul de baza 741 lei ( cu o vechime de 25 % ,lucrez din anul 1978 ).
Deci brut intreg 926 lei.
Salariul net este de 689 lei . Intrebarea mea este daca sunt incadrata corect sau nu .

Va multumesc anticipat pentru raspuns .
Am uitat sa mentionez ca in afara vechimii de 25 % nu beneficiez de nici un fel de spor , sau tichet de masa sau vacanta etc.
IIB, utilizator