Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxe auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxe auto

As putea recupera taxele auto platite la Directia de Finante Publice pentru un automobile achizitionat in 2008. Inca nu am facut nici un demers. detin chitantele care confirma taxele achitate, care dupa cate am inteles se pot recupera. Care ar fi procedura prin care as putea recupera aceste sume, daca bineintele e posibil.

multumesc
Cu siguranta ca puteti prin instanta.
detalii in link-ul de mai jos :

[ link extern ]

daca credeti ca se merita , spor la treaba .