Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incadrare in REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incadrare in REVISAL

Buna seara,
va rog sa imi spuneti daca e normal ca in programul REVISAL sa figurez ca receptioner iar deciziile cu incadrarile salariale sunt ca fiind functionar III,
multumesc
Toate documentele cu referire la functie trebuie sa cuprinda atat denumirea functiei cat si codul COR (daca nu, atentie, angajatorul este pasibil de amenda). Dvs. cu ce cod COR figurati?
Este posibil, intrucat foarte multe din functiile existente in sectorul bugetar nu sunt prevazute in COR.