Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa Post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa Post

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineca cu un model de fisa post pentru un asistent Juridic

Multumesc,
Denumirea corecta a functie ei este Asistent judiciar.

Vedeti acest link
[ link extern ]

Daca vreau sa bag acel C.O R din link in revisal imi da alta denumire Magistrant Consultant. Nu stiu cum sa procedez cu revisal ce cod COR sa bag.

Multumesc,
Codurile COR din REVISAL nu sunt actualizate la zi.

Daca angajatorii au functii care nu se regasesc in Revisal, acestia nu pot face altceva decat sa foloseasca un COR cat mai aproape de cel corect din COR-ul existent in program.

incercati : 261203 Magistrat-asistent