avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... UPDATE REVISAL COD COR 2015
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

UPDATE REVISAL COD COR 2015

Buna ziua
stiti cumva daca s-a facut update in revisal cu noile coduri COR?

multumesc

Cu stima,
Dali Nicolin
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:36, 18 Septembrie 2015
Nu s-a updatat programul REVISAL cu noile coduri COR.
Mai stie cineva ceva despre Revisal?
Am vazut ca au schimbat pagina de internet si noul Revisal se gaseste la adresa: inspectiamuncii.ro/-/versiunea-noua-a-aplicatiei-revisal-conform-hotararii-de-guvern-nr-500-2011?inheritRedirect=true.

Dar versiunea pare a fi tot cea veche, fara modificarile COR din 2015... Si eu am nevoie de Revisal cu noul COR pentru asistent medial radiologie... La Ordinul asistentilor, pentru vizarea autorizatiei de libera practica, imi cer mereu Revisalul nou....
Ultima modificare: Marți, 15 Septembrie 2015
crenguta79, utilizator
REVISAL-ul se transmite, in prezent, la aceasta adresa:
[ link extern ]

Nu s-au adus modificari la program.
Multumesc!
Adresa pusa de mine (cu www. in fata) este adresa noua de unde se poate descarca programul Revisal.
Totusi , nu este vorba despre un nou REVISAL la acea adresa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificare cor conform ordin 123/123/2015 crenguta79 crenguta79 Buna ziua. Incepand cu 09.03.2015 a fost introdus cod COR pentru postul de asistent medical radiologie, iar incepand cu mai 2016 a fost modificat si Revisalul ... (vezi toată discuția)
Modificare cor TIME BM TIME BM dat fiind modificarile de COR din august 2011,incepind cu ianuarie 2012,ce facem daca in REVISAL nu putem introduce noul cod ? ex.261918 consilier in ... (vezi toată discuția)
Corespondenta cor 2011 oana.centea oana.centea Ce corespondenta putem gasi in noul COR pentru functiile: -manager de proiect -sef departament in contextul unei companii de BPO (Business Process ... (vezi toată discuția)