Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... UPDATE REVISAL COD COR 2015
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

UPDATE REVISAL COD COR 2015

Buna ziua
stiti cumva daca s-a facut update in revisal cu noile coduri COR?

multumesc

Cu stima,
Dali Nicolin
Nu s-a updatat programul REVISAL cu noile coduri COR.
Mai stie cineva ceva despre Revisal?
Am vazut ca au schimbat pagina de internet si noul Revisal se gaseste la adresa: inspectiamuncii.ro/-/versiunea-noua-a-aplicatiei-revisal-conform-hotararii-de-guvern-nr-500-2011?inheritRedirect=true.

Dar versiunea pare a fi tot cea veche, fara modificarile COR din 2015... Si eu am nevoie de Revisal cu noul COR pentru asistent medial radiologie... La Ordinul asistentilor, pentru vizarea autorizatiei de libera practica, imi cer mereu Revisalul nou....
crenguta79, utilizator
REVISAL-ul se transmite, in prezent, la aceasta adresa:
[ link extern ]

Nu s-au adus modificari la program.
Multumesc!
Adresa pusa de mine (cu www. in fata) este adresa noua de unde se poate descarca programul Revisal.
Totusi , nu este vorba despre un nou REVISAL la acea adresa.