avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 112

Buna ziua,
Am un proiect facut pe masura 112. Prima transa de bani am incasat-o anul anterior si acum urmeaza sa depun cererea pentru cea de-a 2-a transa. Am inteles ca vor fi verificate anumite documente. Stie cineva despre ce este vorba? Nu vreau sa fiu luata prin surprindere...
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:56, 15 Septembrie 2014
Documentele care sunt verificate in principal sunt dosarele de achizitii cu toate documentele.
In rest, sunt verificate documentele care tin de proiect.
Pentru a fi pregatita pentru vizita, puteti contacta apdrp si ei va vor lamuri exact ce documente sunt vizate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autoritatea afir in control documente pansol pansol Buna Sunt actionar unic la o societate comerciala ce beneficiaza de implementarea unui proiect cu finantara prin Apdrp- actualul AFIR. sunt la a doua transa ... (vezi toată discuția)
Finantare pentru utilaje agricole! florinsadova florinsadova Va rog sa ma scuzati daca aceasta intrebare nu i-si gaseste locul in acest site>Exista proiecte tip pentru achizitionarea unui tractor? (vezi toată discuția)
Fonduri europene privind pomi fructiferi alexandruflorescu alexandruflorescu Buna ziua. Am deja o livada de 2000mp cu pomi fructiferi(pruni,125 buc) formata anul acesta si as vre sa ma extind pt anul viitor cu inca 3-400 buc pe o ... (vezi toată discuția)