Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 112
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 112

Buna ziua,
Am un proiect facut pe masura 112. Prima transa de bani am incasat-o anul anterior si acum urmeaza sa depun cererea pentru cea de-a 2-a transa. Am inteles ca vor fi verificate anumite documente. Stie cineva despre ce este vorba? Nu vreau sa fiu luata prin surprindere...
Documentele care sunt verificate in principal sunt dosarele de achizitii cu toate documentele.
In rest, sunt verificate documentele care tin de proiect.
Pentru a fi pregatita pentru vizita, puteti contacta apdrp si ei va vor lamuri exact ce documente sunt vizate.