Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... reprezentare banca
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

reprezentare banca

buna ziua !
un sot il poate reprezenta pe celalalt sot titular al unui cont bancar fara procura , la depunerea unei sume de bani in numele sotului titular?
f71l82m28, utilizator
La depunere nu e nicio problema, poate depune si vecinul.. probleme sunt la scos si alte operatiuni.