Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CEDO

intr-un proces pe care l-am castigat pe fond si am pierdut recursul am cerut o anumita suma de bani in cazul in care ma adresez CEDO pot cere DESPAGUBIRI MAI MARI?
Depinde ce obiect a avut acest dosar. Atenție cu termenul de 6 luni in care puteți face aceasta cerere catre CEDO.
Nu prea se pare ca ati avea sanse la CEDO dupa ce ziceti...
la ce va referiti de spuneti ca nu am sanse la CEDO
Vizati u recurs la recurs ceea ce nu se poate.
Nici drepturi fundamentale nu rezulta ca s-au incalcat.
SA INTELEG CA NU ARE ROST SA DESCHID UN PROCES LA CEDO?