Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii cont sters
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

cont sters

as dori sa aflu ce trebuie facut pentru ca toate postarile facute de mine pe acest site sa nu mai apara la un simplu "search" pe google.
mentionez ca am sters si contul la sugestia unui consilier, fara niciun rezultat.
multumesc
nu sunteti in pielea mea si nu cred ca realizati ce inseamna o simpla citire pe google a ceea ce am postat aici ce a degenerat din asta.. am pretentii de confidentialitate la fel ca oricine, nu este un site oarecare , este un site in care iti expui uneori cele mai intime probleme,etc in vederea unei solutii , nu ma deranja sa mi se vada postarile in cadrul forumului avocat.net dar ma deranjeaza sa le vad pe google, oricine care cunoaste cat de cat nickname meu la o simpla cautare vede absolut tot, sunt siteuri cu muult mai putine pretentii care au tot felul de protectii in care utilizatorii se simt protejati