Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Verificare existenta societati
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Verificare existenta societati

buna dimineata . cum pot afla daca niste SRL-uri mai au activitate m-ar interesa anul 2012 si 2013. am incercat pe net dar nu am gasit. m-ar interesa SC STELI COLSUNTING SRL, SC BLUCUOM INTERNATIONAL SRL, SC ADONA FASHION SRL, SI FLOR DODO SRL. Daca puteti sa-mi spuneti daca au avut sau nu activitate in anii mentionati de mine. va multumesc.
Verificati pe site-ul ANAF sau direct la registrul comertului
Buna ziua,

Incercati, folosind CIF-ul fiecarei societati, pe site-ul [ link extern ]
Astfel va veti putea face o parere, in functie de cifrele declarate in situatiile financiare anuale / nr de salariati, etc. cam cat de active au fost.

Succes!
Cel mai de folos ar fi o informare de la registrul comertului pentru ca in afara cifrelor financiare s-ar putea sa aveti nevie si de un sediu actualizat si de alte date asemanatoare.
pe mfinante puteti vedea date din ultimele bilanturi depuse - sunt informatii publice.
[ link extern ]

cautati pe net registrul inactivi sa vedeti daca sunt inactive sau nu.
mai puteti verifica registrul platitorilor de tva