Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Verificare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Verificare firma

Buna ziua!
Stie cineva vreun site care poate sa imi ofere informatii despre starea financiara si/sau juridica a unei firme? In afara de mfinante? Va rog?
www.Recom.ro dar aveti nevoie de abonament.
Puteti obtine informatii si de la Registrul Comertului (veti plati o taxa).
Acum, insa, depinde si ce fel de informatii financiare/juridice doriti sa aflati.
Iuliana Cermak, Avocat
Incercati pe urmatoarele site-uri:

[ link extern ] .
[ link extern ] /