Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie roman cu albanez
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie roman cu albanez

Buna ziua as dori sa ma ajutati sunt intr-o situatie complicata, doresc sa ma casatoresc cu cetatean albanez in Romania,dar nu stiu daca pot pleca dupa casatorie in UK, momentan suntem amandoi in UK,va rog sa ma ajutati cu un sfat sau chiar cu documentele,multumesc anticipat
Cititi acest topic, contine raspunsurile care va intereseaza:
www.avocatnet.ro/content/for...
Nu sta cu forme legale in Anglia?

:oops:
Va rugam nu deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect pe sectiuni diferite, incalcati Regulamentul de postare.
Mihaela26C a scris in alt topic:
multumesc mult pt rasuns, si imi cer scuze ca am insistat cu intrebarea mea pe mai multe topicuri. o simpla curiozitate aproximativ cat timp dureaza sa ii accepte permisul de sedere ???? multumesc!!!

Nu dureaza mult, 2 - 3 saptamani.